Burimas internetu

Būrimai internetu, būrimo atsakymo sulauksite per 24 valandas ar mažiau.

Taro kortų būrimus ir kitas paslaugas galite užsisakyti paspaudę ČIA.

Kas yra taro kortos?
Daugumoje žodynų rašoma, kad plačiąja prasme “Taro“ (Tarot) – tai pranašavimui skirtų kortų komplektas. Be abejo, šis apibrėžimas nėra visiškai tikslus ir išsamus, kadangi neapibūdina visų Taro kortų savybių. Taro sistema remiasi kabalos, astrologijos bei numerologijos principais. Naujiena. Nuo šiol galite išsirinkti kortų kaladę su kuria būtų atliktas būrimas bei gauti kortų nuotrauką su kortomis, kurios iškirto būrimo metu.

Kaip veikia taro kortos?
Taro kortos dėliojamos tam, kad žmogus visų pirma galėtų įsigilinti į savo pasąmonę ir sužinoti atsakymus į jam rūpimus klausimus, bei rasti išeitis iš susidariusių sitacijų. Tai veidrodžiai atspindintys mūsų pasąmonę. Jos, kaip ir kiti pranašavimo simboliai bei jų išsidėstymai, atspindėdami Visatos priežasties – pasekmės ryšius, sukuria jų porjekcijas, tačiau be išankstinio pasirengimo ne kiekvienas gali pamatyti, perskaityti ir suprasti juos.

Kaip galima nuspėti ateitį per atstumą(nebendraujant gyvai), kaip vyksta būrimas nuotoliniu būdu, kaip vyksta būrimas internetu?
Ryšiui užmegsti su žmogumi naudojamas jo įspaudas visatoje. T.y. jo nuotrauka, kuri daryta ne seniau nei prieš 5 metus arba tiksli gimimo data(su laiku), bei gimime suteiktas vardas ir pavardė. Taip užmezgamas ryšys su žmogumi, jam nebūnant šalia. Labai panaši “procedūra“ atliekama kai žmogus yra šalia, taip pat užmezgamas ryšys, tik vietoj nuotraukos ar gimimo datos, naudojamas žmogaus atvaizdas, kuris sėdi priešais. Taigi šiame technologinaime amžiuje, nors ir informacija perduodama vienetukais ir nuliukais, atvaizdai išlieka tokie patys galingi ir gali perteikti tiek pat informacijos.
Na dar yra kitas aspektas, aš priešingai nei kitos būrėjos neleidžiu kelti kortų, dėl to, kad įsimaišo tiesioginė žmogaus energija, kuriai išvalyti reikia, net kelių metų! O per valymą negali net būrėja liesti ar naudotis kortomis, nekalbant apie kitus žmones. Jeigu buriant yra leičiama kalade tuomet didelė tikimybė, kad pačiose kortose išsimaišo energija ir rodo visų žmonių prieš tai lietusių kortas ateitį, o ne jūsų. 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s