Apie mane

Sveiki, aš Rūta. Burti pradėjau daugiau nei prieš dešimt metų. Mane nuo mažens traukė okultinis pasaulis. Vieną kartą, kai buvau maža, močiutė nusivedė mane pas būrėją, tuomet pirmą kartą pamačiau taro kortas ir pajutau, kad tai būtent man. Nutariau pamėginti ir neblogai išėjo, išmokau pasinerti į kortų gelmes. Pradėjau burti artimiesiems ir draugams. Po kiek laiko pradėjau gauti padėkas už geras konsultacijas ir patarimus.

Kadangi tobulėjimui nėra ribų, nenorėjau sustoti, todėl įgijau Mitologijos ir Okultizmo meistro laipsnį, specializavausi baltosios magijos srityje. Todėl dabar drąsiai galiu sakyti, kad buriu ne tik taro kortomis, bet ir atlieku baltosios magijos ritualus. Su jais galiu jums pritraukti sėkmę įvairiose gyvenimo srityse arba sugrąžinti mylimąja žmogų ir daug daugiau.
Svarbiausia, kad visi šie ritualai tai baltoji magija, kuri neturi jokio blogo poveikio, ji negali jums pakenkti, tai magija be jokių pasekmių!

Burimas internetu buvo pirmoji iš idėjų ties kuriomis koncentravausi, nes supratau, kad ne visi turi laiko ir noro lankytis gyvai pas būrėjas ir nukelinėti taro kortas.

 

Reklama