Atsiliepimai

Įvedami atsiliepimą nepildykite: vardo, el.pašto ar internetinės svetainės skilties.

Jeigu užpildysite vardo ir el. pašto sritį, skiltį sutinkate gauti pranešimus.

Reklama

67 komentarai “Atsiliepimai

 1. Atsako sparčiai ir tiesą, jau po pirmo būrimo buvo aišku, kad atsako 100% tiesą. Dabar kreipiuosi trečius metus ir neteko nusivilti. Rekomenduočiau tiek draugei, tiek artimam žmogui.

  Patinka

 2. kreipiausi del nerimo, neramumo, prasto miego, negalejimo susikaupti, Ruta atliko desimt reiki uzsiemumu. jauciuosi siuo metu jau daug geriau, dar buna kartais nerimo, bet jis jau nebetoks koks buvo, po antro uzsiemimo pradejau miegoti daug ramiau.

  Patinka

  • Tai tas pats prieš tai pakomentavęs žmogus su vienodu IP. Kartoju komentarą:
   Šis žmogus tik ką išsibūrė ir jai nepatiko ateitis, kurią rodė kortos, dabartis burta nebuvo. Todėl net negali būti jokių akivaizdžių dalykų, nes kitaip gautųsi, kad žmogus taip puikiai žino, kas jo laukia. Pinigai buvo grąžinti iškart paprašius be jokių papildomų kalbų. Tačiau įžeidinėjimai iš kliento pusės nepasibaigė.

   Patinka

  • Šis žmogus tik ką išsibūrė ir jai nepatiko ateitis, kurią rodė kortos, dabartis burta nebuvo. Todėl net negali būti jokių akivaizdžių dalykų, nes kitaip gautųsi, kad žmogus taip puikiai žino, kas jo laukia. Pinigai buvo grąžinti iškart paprašius be jokių papildomų kalbų. Tačiau įžeidinėjimai iš kliento pusės nepasibaigė.

   Patinka

 3. Rūta pataria netik kaip būrėja, bet kaip ir psichologė, nesmerkia, pamotyvuoja, užtikrintai ją rekomenduoju ne tik kaip būrėja, bet kaip ir puikią patarėją.

  Patinka

 4. Noriu labai padėkoti, kad padėjo sugrąžinti vyrą į šeimą, jos ritualai neabejojamai veikia. Vyras, pats pirmas paskambino, atsiprašė ir pasiūlė pabandyti iš naujo. Žiūrėsim kas toliau bus, bet tikiu, kad sunkumai praeityje.

  Patinka

 5. Labai džiaugiuosi atradusi Rūtą, atsako labai greitai, tiksliai, aiškiai, nereikia blaškytis terminologijose. Aprašymai tikrai kaip žmogus – žmogui, o ne skaitai skaitai ir nieko nesupranti.

  Patinka

 6. Mano vyras net juokauja, kad negaliu priimti sprendimų, be pasitarimo su Rūta. Visada pataria teisingai, būrimai pildosi, o neigiami įvykiai aplenkiami, tikrai linkiu visiems atrasti tokį žmogų, kuris pataria ir išklauso ir yra savo srities profesionalė.

  Patinka

 7. Po pirmo būrimo buvau, net supykusi, kad prisakė nesąmonių, tikrai negalėjau patikėti. Tačiau laikui bėgant viskas pradėjo pildytis ir pildėsi būtent taip kaip Rūta ir rašė.

  Patinka

 8. Kreipiausi, kaip sužinojau pas kitą būrėją, kad esu užkerėta taip, kad neįmanoma nieko nuimti ir teks visą gyvenimą susitaikyti su tuo, kad viskas nesiseks. Rūta nuramino, papasakojo procesą ir po mėnesio stebiu teigiamus pokyčius, nelaimės viena po kitos palieka, tai kas anksčiau nesisekė, pradėjo sektis.

  Patinka

 9. Puikus, malonus žmogus. Apie Rūtą sužinojau iš kolegės, rekomendavo, kaip labai gerą, draugišką būrėją, kuri ypač tiksliai papasakojo apie jos santykius su vyru. Kreipiausi ir aš, likau maloniai nustebinta, labai aiškiai paaiškina kas vyksta, ką geriausia daryti, ko vengti.

  Patinka

 10. Mane sužavėjo Rūtos nuoširdumas ir gerumas. Kreipiuosi kartais ne tik pasikonsultuoti būrimų klausimais, bet ir pasidalinti nerimu, pasiklausti. Visada atsako greitai, išklauso ir pataria, lyg bendraučiau su toli gyvenančia artima drauge.

  Patinka

 11. Sugrįžtu po metų laiko. Viskas išsipildė taip kaip sakė, kartais buvo taip, kad net nustebino tikslumas ir situacijos susidėliojimas taip sustyguotai, kaip sakė Rūta, kad net vėliau pagalvojus apie visas situacijas nueidavo šiurpuliai per nugarą.

  Patinka

 12. Dar viena sugrįžtanti klientė. Rūta labai tikiu ir pasitikiu, dar nebuvo taip, kad neišsipildytų, visada viskas būna taip kaip pasako. Dėl sesers kelionės buvo keista – nes nei ji planavo išvažiuoti į svetimą šalį nei, ką. Tai ne tik tikslų mėnesį pasakė, kada išvažiuos, bet dar ir kodėl išvažiuos.

  Patinka

 13. Tokio malonaus ir nuoširdaus žmogaus dar neteko sutikti, į viską atsakinėja, nuramina, taip pat iš būrimo matėsi kai kurie ateityje jau suplanuoti įvykiai. Manau, kad prireikus tikrai kreipsiuosi vėl

  Patinka

 14. Noriu padėkoti už pagamintą talismaną, tikrai veikia! Niekaip nesisekė išlaikyti regitoje egzamino ir po talismano gavimo, viskas apsivertė aukštyn kojom, teorija ir praktika iš karto !

  Patinka

 15. Noriu pasidžiaugti atradusi Rūtą, bendrauja labai maloniai, viską paaiškina, pataria, išklauso. Atrodo, kad ateini pasikalbėti pas draugę, labai šiltas žmogus. O prie visko ir būrimai pildosi 🙂

  Patinka

 16. Tikrai netikėjau nė žodžiu kurį pasakė, galvojau, kad visai pro šalį pataikė ir ką jūs manot, viskas išsipildė nuo pradžios iki pabaigos ir jeigu ne duoti patarimai, turbūt viskas būtų pasibaigę dar blogiau, dabar bent galėjau pasiruošti. Tikrai rekomenduoju.

  Patinka

 17. Rutelio Magija-nuostabi! Labai maloniai bendraujanti, siltai-tiesiog nuostabiai! Pranaystes gavau labai greitai ir konkreciai. kuo puikiausios rekomendacijos. Sekmes Jums darbuose?

  Patinka

 18. Užsisakiau mylimojo sugrąžinimą, kuo toliau tuo labiau pradėjome bendrauti, pats skambina rodo dėmesį, labai džiaugiuosi, kad santykiai po truputį atsinaujina 🙂

  Patinka

 19. Atsidūriau didelėje gyvenimo kryžkelėje, nežinojau ką daryti ar pasilikti su esamu vyru, ar su nauju. Rūta esamą situaciją išnagrinėjo, pateikė ir galėjau daug lengviau priimti sprendimą.

  Patinka

 20. Darbe turiu labai piktą viršininkę, nuo jos teroro jau kenčiu ne vienerius metus. Kreipiausi prašydama ritualo, kad ją sušvelnintų, kad ji nustotų terorizuoti ir jau po pirmosios ritualo dalies pastebėjau pokyčius. Su manim ir kolegomis pradėjo elgtis pagarbiau, o atėjus paskutiniai ritualo daliai, nustojo visai šūkauti ir kelti scenas.

  Patinka

 21. Puikiai savo darbą išmanantis žmogus, visada padeda išklauso, labai teisingai ir taikliai apipasakoja ateitį, kreipiuosi jau antrus metus ir nenusivyliau.

  Patinka

 22. Kreipiausi norėdama sužinoti apie vyro meilužę, tai ne tik tiksliai nusakė, kada pradėjo bendrauti, kokia ji, bet ir kada nustos. Tai pataikė viską, dabar grįžau išsiburti bendrai ateities.

  Patinka

 23. Jau ne pirmą kartą kreipsiuosi, pasako visuomet tiesą nevynioja nieko į vatą, neapiberia sudėtingais terminais, visuomet viskas paprasta ir žmogiška. Rekomenduoju

  Patinka

 24. Kaip ir daugelis kreipiausi iš paskutiniųjų, galvojau – jau kaip bus taip bus. Po ritualo vyras pradėjo siųsti gėles, pradėjo rodyti dėmesį, iš naujo pradėjome bendrauti. Esu tokia laiminga, kad santykiai ne tik susitvarkė, bet ir galėjome iš naujo pabandyti juos atkurti, kažin ar būtų pavykę be Rūtos pagalbos.

  Patinka

 25. Esu labai dėkinga, kad padėjo atkabinti vyrą nuo meilužės ir sugrąžinti į šeimą. Galvojau, kad jau teks imtis juodosios magijos, bet dėl viska ko pabandžiau su baltąja ir suveikė!

  Patinka

 26. Rūta yra labai profesionali būrėja!Džiaugiuosi būtent tokią atradusi bei žaviuosi ,ir stebiuosi tokiu jos unikaliu darbu.Visada tikslu ir taiklu!Rekomenduoju!

  Patinka

 27. Buvau padaręs tokią nesamonę, galvojau jau viskas mylimos moters nesusigrąžinsiu, bet Rūta tikrai padarė stebūkla, šiuo metu esame vėl kartu ir tikiu, kad būsime kartu dar ilgai.

  Patinka

 28. iek esu kreipųsis į būrėjas nei viena nepasakė apie vyro meilužės, o Rūta iš karto – kokios, kiek jų yra. Tikrai esu labai maloniai nustebinta tikslumu, aiškumu.

  Patinka

 29. Noriu padėkoti už ramybę, kurią atnešė į šeimą ir sugrąžino vyrą. Visą ritualo laiką maloniai bendravo, atsakinėjo į klausimus, kurie kartais kaip dabar pagalvoju gal buvo ne itin taktiški. Tikrai tikiu jos galiomis ir rekomenduoju

  Patinka

 30. Aciu, Jums Ruta uz tikrai issamia informacija, kuria gavau taip tiksliai, kad nesitikejau ;). taip viskas tiksliai apibudinta ir papasakota! Siulau isbandyti, kam tikrai kazkas neaisku, ar tiesiog atsidurus gyvenimo kryzkely…Gausit manau reikiama informacija, kaip gavau ir as. 😉

  Patinka

 31. Tiesą pasakius, į būrimus iki tol, kol nesusidūriau su Rūta, žiūrėdavau šiek tiek skeptiškai, kadangi šiame sumaterialėjusiame pasaulyje viskas yra daroma dėl pinigų, todėl maniau, kad būrimai viso labo tėra tik “versliukas“, kuris klęsti itin jautrių, pažeidžiamų ir lengvatikių žmonių sąsakitą, tačiau mano užduoti klausimai ir atsakymai į juos mane itin teigiamai nustebino bei pagaliau atgavau vidinę ramybę sužinojusi kas yra kas. Labai džiaugiuosi 🙂 🙂 🙂

  Patinka

 32. Trecius metus kreipiuosi i Rutele, atsako paprastai ir aiskiai be jokiu uzuolanku, nereikia skaitineti tarp eiluciu. Pries metus metus pabandziau kita bureja ir teko nusivilti. Todel nuo to laiko, net negalovoju naudotis kitos burejos paslaugomis.

  Patinka

 33. Buvau nusiteikusi tikrai skeptiškai, bet viskas ką pasakojo išsipildė. Tuomet parekomendavau ir kelioms bendradarbėms ir ką jūs manot, jų pranašystės pildosi vos ne žodis – žodin! Dabar po metų laiko grįžau naujai konsultacijai.

  Patinka

 34. Norėčiau padėkoti Rūtai už suteiktą pagalbą, tikrai kai jau nesitikėjau, kad yra kažkur šviesulys, viską paaiškino, suteikė aiškumo. Tai žmogus, kuris ne tik nuoširdus, bet ir savo srities specialistas. Rekomenduoju visiems atsidūrusiems sudėtingoje situacijoje, padės, pagelbės ir patars!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s