Atsiliepimai

Įvedami atsiliepimą nepildykite: vardo, el.pašto ar internetinės svetainės skilties.

Jeigu užpildysite vardo ir el. pašto sritį, skiltį sutinkate gauti pranešimus.

Reklama

43 komentarai “Atsiliepimai

 1. Sugrįžtu po metų laiko. Viskas išsipildė taip kaip sakė, kartais buvo taip, kad net nustebino tikslumas ir situacijos susidėliojimas taip sustyguotai, kaip sakė Rūta, kad net vėliau pagalvojus apie visas situacijas nueidavo šiurpuliai per nugarą.

  Patinka

 2. Dar viena sugrįžtanti klientė. Rūta labai tikiu ir pasitikiu, dar nebuvo taip, kad neišsipildytų, visada viskas būna taip kaip pasako. Dėl sesers kelionės buvo keista – nes nei ji planavo išvažiuoti į svetimą šalį nei, ką. Tai ne tik tikslų mėnesį pasakė, kada išvažiuos, bet dar ir kodėl išvažiuos.

  Patinka

 3. Tokio malonaus ir nuoširdaus žmogaus dar neteko sutikti, į viską atsakinėja, nuramina, taip pat iš būrimo matėsi kai kurie ateityje jau suplanuoti įvykiai. Manau, kad prireikus tikrai kreipsiuosi vėl

  Patinka

 4. Noriu padėkoti už pagamintą talismaną, tikrai veikia! Niekaip nesisekė išlaikyti regitoje egzamino ir po talismano gavimo, viskas apsivertė aukštyn kojom, teorija ir praktika iš karto !

  Patinka

 5. Noriu pasidžiaugti atradusi Rūtą, bendrauja labai maloniai, viską paaiškina, pataria, išklauso. Atrodo, kad ateini pasikalbėti pas draugę, labai šiltas žmogus. O prie visko ir būrimai pildosi 🙂

  Patinka

 6. Tikrai netikėjau nė žodžiu kurį pasakė, galvojau, kad visai pro šalį pataikė ir ką jūs manot, viskas išsipildė nuo pradžios iki pabaigos ir jeigu ne duoti patarimai, turbūt viskas būtų pasibaigę dar blogiau, dabar bent galėjau pasiruošti. Tikrai rekomenduoju.

  Patinka

 7. Rutelio Magija-nuostabi! Labai maloniai bendraujanti, siltai-tiesiog nuostabiai! Pranaystes gavau labai greitai ir konkreciai. kuo puikiausios rekomendacijos. Sekmes Jums darbuose?

  Patinka

 8. Užsisakiau mylimojo sugrąžinimą, kuo toliau tuo labiau pradėjome bendrauti, pats skambina rodo dėmesį, labai džiaugiuosi, kad santykiai po truputį atsinaujina 🙂

  Patinka

 9. Atsidūriau didelėje gyvenimo kryžkelėje, nežinojau ką daryti ar pasilikti su esamu vyru, ar su nauju. Rūta esamą situaciją išnagrinėjo, pateikė ir galėjau daug lengviau priimti sprendimą.

  Patinka

 10. Darbe turiu labai piktą viršininkę, nuo jos teroro jau kenčiu ne vienerius metus. Kreipiausi prašydama ritualo, kad ją sušvelnintų, kad ji nustotų terorizuoti ir jau po pirmosios ritualo dalies pastebėjau pokyčius. Su manim ir kolegomis pradėjo elgtis pagarbiau, o atėjus paskutiniai ritualo daliai, nustojo visai šūkauti ir kelti scenas.

  Patinka

 11. Puikiai savo darbą išmanantis žmogus, visada padeda išklauso, labai teisingai ir taikliai apipasakoja ateitį, kreipiuosi jau antrus metus ir nenusivyliau.

  Patinka

 12. Kreipiausi norėdama sužinoti apie vyro meilužę, tai ne tik tiksliai nusakė, kada pradėjo bendrauti, kokia ji, bet ir kada nustos. Tai pataikė viską, dabar grįžau išsiburti bendrai ateities.

  Patinka

 13. Jau ne pirmą kartą kreipsiuosi, pasako visuomet tiesą nevynioja nieko į vatą, neapiberia sudėtingais terminais, visuomet viskas paprasta ir žmogiška. Rekomenduoju

  Patinka

 14. Kaip ir daugelis kreipiausi iš paskutiniųjų, galvojau – jau kaip bus taip bus. Po ritualo vyras pradėjo siųsti gėles, pradėjo rodyti dėmesį, iš naujo pradėjome bendrauti. Esu tokia laiminga, kad santykiai ne tik susitvarkė, bet ir galėjome iš naujo pabandyti juos atkurti, kažin ar būtų pavykę be Rūtos pagalbos.

  Patinka

 15. Esu labai dėkinga, kad padėjo atkabinti vyrą nuo meilužės ir sugrąžinti į šeimą. Galvojau, kad jau teks imtis juodosios magijos, bet dėl viska ko pabandžiau su baltąja ir suveikė!

  Patinka

 16. Rūta yra labai profesionali būrėja!Džiaugiuosi būtent tokią atradusi bei žaviuosi ,ir stebiuosi tokiu jos unikaliu darbu.Visada tikslu ir taiklu!Rekomenduoju!

  Patinka

 17. Buvau padaręs tokią nesamonę, galvojau jau viskas mylimos moters nesusigrąžinsiu, bet Rūta tikrai padarė stebūkla, šiuo metu esame vėl kartu ir tikiu, kad būsime kartu dar ilgai.

  Patinka

 18. iek esu kreipųsis į būrėjas nei viena nepasakė apie vyro meilužės, o Rūta iš karto – kokios, kiek jų yra. Tikrai esu labai maloniai nustebinta tikslumu, aiškumu.

  Patinka

 19. Noriu padėkoti už ramybę, kurią atnešė į šeimą ir sugrąžino vyrą. Visą ritualo laiką maloniai bendravo, atsakinėjo į klausimus, kurie kartais kaip dabar pagalvoju gal buvo ne itin taktiški. Tikrai tikiu jos galiomis ir rekomenduoju

  Patinka

 20. Aciu, Jums Ruta uz tikrai issamia informacija, kuria gavau taip tiksliai, kad nesitikejau ;). taip viskas tiksliai apibudinta ir papasakota! Siulau isbandyti, kam tikrai kazkas neaisku, ar tiesiog atsidurus gyvenimo kryzkely…Gausit manau reikiama informacija, kaip gavau ir as. 😉

  Patinka

 21. Tiesą pasakius, į būrimus iki tol, kol nesusidūriau su Rūta, žiūrėdavau šiek tiek skeptiškai, kadangi šiame sumaterialėjusiame pasaulyje viskas yra daroma dėl pinigų, todėl maniau, kad būrimai viso labo tėra tik “versliukas“, kuris klęsti itin jautrių, pažeidžiamų ir lengvatikių žmonių sąsakitą, tačiau mano užduoti klausimai ir atsakymai į juos mane itin teigiamai nustebino bei pagaliau atgavau vidinę ramybę sužinojusi kas yra kas. Labai džiaugiuosi 🙂 🙂 🙂

  Patinka

 22. Trecius metus kreipiuosi i Rutele, atsako paprastai ir aiskiai be jokiu uzuolanku, nereikia skaitineti tarp eiluciu. Pries metus metus pabandziau kita bureja ir teko nusivilti. Todel nuo to laiko, net negalovoju naudotis kitos burejos paslaugomis.

  Patinka

 23. Buvau nusiteikusi tikrai skeptiškai, bet viskas ką pasakojo išsipildė. Tuomet parekomendavau ir kelioms bendradarbėms ir ką jūs manot, jų pranašystės pildosi vos ne žodis – žodin! Dabar po metų laiko grįžau naujai konsultacijai.

  Patinka

 24. Norėčiau padėkoti Rūtai už suteiktą pagalbą, tikrai kai jau nesitikėjau, kad yra kažkur šviesulys, viską paaiškino, suteikė aiškumo. Tai žmogus, kuris ne tik nuoširdus, bet ir savo srities specialistas. Rekomenduoju visiems atsidūrusiems sudėtingoje situacijoje, padės, pagelbės ir patars!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s