Atsiliepimai

Jeigu užpildysite vardo ir el. pašto sritį, skiltį sutinkate gauti pranešimus.

Būkite atidūs atsirado aferistų, kurie prisidengia mano vardu ir “konsultuoja“. Konsultacijas galite gauti tik el. p. ruteliomagija@gmail.com ir per facebook paskyrą Rutelio Magiją, todėl būkite atidūs per kur rašote ar kreipėtės, nesusimaišykite.

 

 

Reklama

74 komentarai “Atsiliepimai

 1. Esu labai patenkinta Rūta, visada kaip eidavau pas būrėjas, tai nieko konkretaus nepasakydavo, viskas visada aplinkui lyg mato lyg nemato, nieko apie žmones negali pasakyti. Rūta pasako viską tiksliai, aiškiai ir konkrečiai, netgi kartais smulkmeniškai. Užsisakiusi buvau vienerių metų būrimą, gavau patarimą, pasisaugoti tam tikrų žmonių, tai nustebau, nes pati nujaučiau, kad su jais neverta prasidėti, kažkokie įtartini. Tai tik patvirtino mano įtarimus.

  Patinka

 2. Rutele tikrai puiki savo srities specialiste.Pasako tai ką mato, nors tam tikrose situacijose galetu pasakyti tai ko tu nori. Net neabejoju , kad viskas ką man išpranašavo Rutele išsipildys . Tikiu ja visu 100 proc. Tai begalo šiltas žmogus, nors asmeniskai jos nepažįstu , bet bendraujant su ja jaučiasi begaline jos žmogiška šiluma . Net neabejoju , kad dar nekarta kreipsiuosi į Rutele.Pati didžiausia mano pagarba jai.

  Patinka

 3. Jau kreipiuosi ne pirmą kartą, iš pradžių nustebino tikslumas, kad gavau daug daugiau informacijos nei kada eidavau gyvai pas būrėjas. O po to viskas pradėjo pildytis. Rekomendavau ir draugėms, niekas kol kas nenusivylė

  Patinka

 4. Užsisakiau būtimą, laikas parodys, ar pildysis pranašystės, bet patiko, kad viskas konkrečiai ir aiškiai, be filosofinių išvedžiojimų, be to, Rūta gan greitai atsako į iškilusius klausimus, susijusius su būrimu 🙂

  Patinka

 5. Atsako sparčiai ir tiesą, jau po pirmo būrimo buvo aišku, kad atsako 100% tiesą. Dabar kreipiuosi trečius metus ir neteko nusivilti. Rekomenduočiau tiek draugei, tiek artimam žmogui.

  Patinka

 6. kreipiausi del nerimo, neramumo, prasto miego, negalejimo susikaupti, Ruta atliko desimt reiki uzsiemumu. jauciuosi siuo metu jau daug geriau, dar buna kartais nerimo, bet jis jau nebetoks koks buvo, po antro uzsiemimo pradejau miegoti daug ramiau.

  Patinka

  • Tai tas pats prieš tai pakomentavęs žmogus su vienodu IP. Kartoju komentarą:
   Šis žmogus tik ką išsibūrė ir jai nepatiko ateitis, kurią rodė kortos, dabartis burta nebuvo. Todėl net negali būti jokių akivaizdžių dalykų, nes kitaip gautųsi, kad žmogus taip puikiai žino, kas jo laukia. Pinigai buvo grąžinti iškart paprašius be jokių papildomų kalbų. Tačiau įžeidinėjimai iš kliento pusės nepasibaigė.

   Patinka

  • Šis žmogus tik ką išsibūrė ir jai nepatiko ateitis, kurią rodė kortos, dabartis burta nebuvo. Todėl net negali būti jokių akivaizdžių dalykų, nes kitaip gautųsi, kad žmogus taip puikiai žino, kas jo laukia. Pinigai buvo grąžinti iškart paprašius be jokių papildomų kalbų. Tačiau įžeidinėjimai iš kliento pusės nepasibaigė.

   Patinka

 7. Rūta pataria netik kaip būrėja, bet kaip ir psichologė, nesmerkia, pamotyvuoja, užtikrintai ją rekomenduoju ne tik kaip būrėja, bet kaip ir puikią patarėją.

  Patinka

 8. Noriu labai padėkoti, kad padėjo sugrąžinti vyrą į šeimą, jos ritualai neabejojamai veikia. Vyras, pats pirmas paskambino, atsiprašė ir pasiūlė pabandyti iš naujo. Žiūrėsim kas toliau bus, bet tikiu, kad sunkumai praeityje.

  Patinka

 9. Labai džiaugiuosi atradusi Rūtą, atsako labai greitai, tiksliai, aiškiai, nereikia blaškytis terminologijose. Aprašymai tikrai kaip žmogus – žmogui, o ne skaitai skaitai ir nieko nesupranti.

  Patinka

 10. Mano vyras net juokauja, kad negaliu priimti sprendimų, be pasitarimo su Rūta. Visada pataria teisingai, būrimai pildosi, o neigiami įvykiai aplenkiami, tikrai linkiu visiems atrasti tokį žmogų, kuris pataria ir išklauso ir yra savo srities profesionalė.

  Patinka

 11. Po pirmo būrimo buvau, net supykusi, kad prisakė nesąmonių, tikrai negalėjau patikėti. Tačiau laikui bėgant viskas pradėjo pildytis ir pildėsi būtent taip kaip Rūta ir rašė.

  Patinka

 12. Kreipiausi, kaip sužinojau pas kitą būrėją, kad esu užkerėta taip, kad neįmanoma nieko nuimti ir teks visą gyvenimą susitaikyti su tuo, kad viskas nesiseks. Rūta nuramino, papasakojo procesą ir po mėnesio stebiu teigiamus pokyčius, nelaimės viena po kitos palieka, tai kas anksčiau nesisekė, pradėjo sektis.

  Patinka

 13. Puikus, malonus žmogus. Apie Rūtą sužinojau iš kolegės, rekomendavo, kaip labai gerą, draugišką būrėją, kuri ypač tiksliai papasakojo apie jos santykius su vyru. Kreipiausi ir aš, likau maloniai nustebinta, labai aiškiai paaiškina kas vyksta, ką geriausia daryti, ko vengti.

  Patinka

 14. Mane sužavėjo Rūtos nuoširdumas ir gerumas. Kreipiuosi kartais ne tik pasikonsultuoti būrimų klausimais, bet ir pasidalinti nerimu, pasiklausti. Visada atsako greitai, išklauso ir pataria, lyg bendraučiau su toli gyvenančia artima drauge.

  Patinka

 15. Sugrįžtu po metų laiko. Viskas išsipildė taip kaip sakė, kartais buvo taip, kad net nustebino tikslumas ir situacijos susidėliojimas taip sustyguotai, kaip sakė Rūta, kad net vėliau pagalvojus apie visas situacijas nueidavo šiurpuliai per nugarą.

  Patinka

 16. Dar viena sugrįžtanti klientė. Rūta labai tikiu ir pasitikiu, dar nebuvo taip, kad neišsipildytų, visada viskas būna taip kaip pasako. Dėl sesers kelionės buvo keista – nes nei ji planavo išvažiuoti į svetimą šalį nei, ką. Tai ne tik tikslų mėnesį pasakė, kada išvažiuos, bet dar ir kodėl išvažiuos.

  Patinka

 17. Tokio malonaus ir nuoširdaus žmogaus dar neteko sutikti, į viską atsakinėja, nuramina, taip pat iš būrimo matėsi kai kurie ateityje jau suplanuoti įvykiai. Manau, kad prireikus tikrai kreipsiuosi vėl

  Patinka

 18. Noriu padėkoti už pagamintą talismaną, tikrai veikia! Niekaip nesisekė išlaikyti regitoje egzamino ir po talismano gavimo, viskas apsivertė aukštyn kojom, teorija ir praktika iš karto !

  Patinka

 19. Noriu pasidžiaugti atradusi Rūtą, bendrauja labai maloniai, viską paaiškina, pataria, išklauso. Atrodo, kad ateini pasikalbėti pas draugę, labai šiltas žmogus. O prie visko ir būrimai pildosi 🙂

  Patinka

 20. Tikrai netikėjau nė žodžiu kurį pasakė, galvojau, kad visai pro šalį pataikė ir ką jūs manot, viskas išsipildė nuo pradžios iki pabaigos ir jeigu ne duoti patarimai, turbūt viskas būtų pasibaigę dar blogiau, dabar bent galėjau pasiruošti. Tikrai rekomenduoju.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s