Baltosios magijos ritualai

Kerėjimo rinkiniai
Skirti norintintiems pagalbos ir sėkmės meilės, finansų, sveikatos srityse. Taip pat susigrąžinti mylimąjį ar pamiršti buvusią meilę. Jeigu turite kokių ypatingų norų ar tikslų galiu paruošti individualu rinkini būtent jums. Rinkinyje rasite Visko ko reikia ritualui atlikti: specialių aliejų, smilkalų, maišelį miltelių ar žolelių, žvakių, kristalą ar akmenį, taip pat instrukcijas kaip atlikti ritualą bei kaip isivaizduoti visą kerėjimo eigą.
Kaip tai veikia? Viso ritualo principas yra, kad jūs savo energiją ir mintis perkeliate į realybės lygmenį, būtent ritualo pagalba. Darant viska pagal ritualo aprasyma, burtas pavyks.

Mylimojo sugrąžinimo ritualas
Baltąja magija taip pat galima susigrąžinti mylimąjį, be jokio pašalinio poveikio. Jį atliekant, niekam nepakenksite, nei sau, nei jam, nei bet kam iš savo rato ar ateities vaikams ir anūkams.
Tai yra vienintelis baltosios magijos ritualas skirtas susigrąžinti mylimąjį. Kadangi šis ritualas yra didelė naujiena Lietuvoje(tačiau ne naujiena užsienyje), ne daug kas žino jo atlikimo principus, todėl turi priešišką nuomonę.

Daugiau informacijos apie patį ritualą rašykite į ruteliomagija@gmail.com

 

Reklama