Tarologija (taro kortų būrimas)

Apie būrimus. Siunčiant jums atsakymus visada stengiuosi, kad jie būtų kuo įmanoma tikslesni, kad būtų kuo mažiau vietos interpretacijoms, kad būtų kuo mažiau filosofinių, apstrakčių minčių, nes būkime teisingi, jeigu einate pas būrėją norite aiškumo, kuo įmanoma smulkesnių detalių. Aš vertinu kiekvieną žmogų, kuris kreipiasi, kuris nori pagalbos ir tikrai prižadu neapkrauti nereikalinga informacija, kuri tik prailgina atsakymą, bet nieko tikro ir aiškaus nepasako. Visada atskinėju aiškiai ir tiksliai, taro kortos tai pagalba, kuria gali pasinaudoti kiekvienas, kuris susiduria su problemomis arba tiesiog nori sužinoti apie savo ateitį.

Ateities metų ar trijų būrimas. Tai specifinis būrimas, kur kiekviena korta turi savo reiškmę, kortų iš viso yra 78. Visi tokio pobūdžio būrimai yra kažkiek panašus. Jeigu būrimas būtų situacijos analizė ar konkreti problema, tuomet pagal jūsų problemas būtų suformuotas visiškai naujas kortų deliojimas, kur kortų pozicija ir jų reikšmė varijuotų, tuomet įgautų panašią ar kiek kitokią reiškmę. Dėja su ateities būrime tokių didelių variacijų nėra. Yra tai kas atsitiks – plius papildomai metamos kortos tikslinimui. Tai pat jeigu pas jus su jūsų draugu ar drauge, burimas atrodo panašūs pasižiūrėkite, gali būti kad abu ir papulsite į panašias situacijas. Taro kortos detalių kaip vardų, pavardžių, speifinių pavadinimų nerodo ir net negali rodyti, jeigu pas ką buvote, bei tas kažkas viską specifikavo iki detalių ir jų specifinio pavadinimo, dėja tai – tikra apgaulė.

 

Asmenybės tarologinis dėstymas. Naudojant šį dėstymą galima sužinoti klausiančiojo kaip asmenybės, padėti darbartiniu momentu. Taip pat išsiaiškinti neatitikimus tarp realijų ir vilčių, prie viso to nusibrėžti ateties planus. Sužinoti supančių žmonių požiūrį į jį.

Poros suderinamumas. Sužinosite tolimesnę santykių perspektyvą su partneriu. Ką jums žada artimiausia ateitis. Jūsų antros puses šeima, pažįstami ir draugai, jų poveikis jūsų santykiams. Išvada, ko vertėtų tikėtis iš jūsų santykių.(Buriant turite būti pora).

Pilnas santykių būrimas. Šis būrimas padės suprasti kokioje situacijoje yra jūsų santykiai, kaip jūs abu komunikuojate, kokios yra santykių stipriosios ir silpnosios savybės, kokia iš tiesų yra realybė, kaip juos būtų galima pagerinti. Žvelgiama į santykius kaip į visumą. Taip pat sužinosite, ką jaučia antroji pusė, ko tikisi iš santykių, dabartyje ir ateityje, kokia nusimato artimiausia ir tolimesnė ateitis. Ko bendrai tikėtis iš pačių santykių. Sužinosite, ką mano apie jūsų santykius, antros puses šeima, pažįstami ir draugai, bei jų poveikis jūsų santykiams. Bei bus atlikta santykių numerologinė analizė, sužinosite ar jūsų gyvenime tikslai panašus, kaip reaguojate į situacijas, kaip jūsų santykiai nusibrėžia per karminius skaičius.

Poros suderinamumas su astrotarologine analize. Sužinosite ne tik, perspektyvą su partneriu, jūsų bendrą ateitį. Artimųjų ir partnerio požiūrį į jus. Bet ir jūsų su partneriu astrologinį suderinamumą svarbiausiais ir pagrindiniais aspektais. Taip pat gausite skaitinę suderinamumo išraišką, galėsite pamatyti procentaliai ką apie jūsų santykius sako kortos ir žvaigždės. (Buriant turite būti pora).

Jūsų praeities gyvenimas. Visada norėjote sužinoti, kas buvote praeitame gyvenime? Ką veikėte, kokia buvo jūsų lytis, draugystės ir santykiai, šeimyninis gyvenimas, mirties aplinkybės, ką išmokote praeitame gyvenime ir kaip jis paveikė dabartinį. Būrimas taro kortomis šias paslaptis gali atskleisti.

Apie klausimus. Buvo nusistovėjusi taisyklė(kurią beje taiko pradedantieji), kad kortos negali atsakyti į klausimą  “Taip“ atba “Ne“, kortos gali atsakyti kuo puikiausiai į tokius klausimus, tik jas reikia mokėti skaityti. Taigi nebijokite jokių klausimų, kortos į visus atsakys.
Jeigu yra sritis, kuri jus domina, yra pora patarimų ar idėjų, kurios jums gali padėti. Klausiant apie ateitį reikėtų sukonkretizuoti sritį bei laiką,pvz.: “Kokie bus karjeros vingiai per artimiausius tris mėnesius“. Norėčiau pabrėžti, kad nėra vieno ateities posūkio, pagal visatos priežasties pasėkmės ryšį jūs patys keičiate savo likimą, o taro kortos tik nurodo, kurį kelią dabar esate pasirinkę. Užduodami klausimą stenkitės sukonkretizuoti sritį , o ne klausti abstrakčiai. Tačiau su visomis taisyklėmis yra išimčių. Būna situacijų kuriose atsakymų raktas slypi abstraktesniame klausime, pvz.: “Kaip paveiks mano vaiką jeigu aš grįšiu i darbą ar studijas“ , “Norečiau investuoti pinigus kaip tai paveiksm mano šeimą“ ir pan. Būkite pasiruošę išgirsti kortų atsakymą, kad ir koks jis būtų. Nuteikiantis teigiamai ar neigiamai. Nepamirškite, kad aš tik perduodu iš taro kortų atsakmą ir jo visiškai neįtakoju.

Daugelio klausimų ar sferų konsultacija. Taip pat vertėtų paminėti, apie užduodamus kitokius klausimu, pvz.: “kokia bus mano vaikų ateitis?“ norint gauti išsamų atsakymą(atsakymo forma 3 metų ateities burimas), reikia turėti vaikų leidimą bei, kiekvienam vaikui toks burimas kainuos atskirai. Vaikui turi būti daugiau nei 16 metų. Jaunesniems asmenims griežtai neburiu. Jeigu jus domina, kokia bus jų sveikata ar vienas kitas klausimas apie juos, vėlgi reikia jų sutikimo, bet tokie klausimai yra leistini(ir už juos papildomai burime mokėti nereikia).  Tikiuosi informacija buvo naudinga.

Kas kiek laiko galima burtis?  Tuo pačiu klausimu, situacija galima burtis, blogiausiu atveju kas keletą mėnesių, pusmetį, optimaliausia – praėjus metams. Klausimais, kurie yra visiškai kitokie nesusiję – kad ir kas dieną.

Nuo šiol galite išsirinkti kortų kaladę su kuria būtų atliktas būrimas bei gauti kortų nuotrauką su kortomis, kurios iškirto būrimo metu.

1. Hermetinė taro kortų kaladė (Hermetic tarot). Sukurta Godfrey Dowson pasinaudojus mistiko ir ezoteriko Methers žiniomis ir mintimis. Kortos paremtos astrologijos ir Tai nespalvota, bet labai detali kortų kaladė. Kuri tinkama ne tik būrimams, bet ir meditacijai, ritualams, ceremonijoms. 3. Tarot de Marseille. Manoma, kad ši kortų kaladė buvo sukurta 15 amžiuje Prancuzijoje. Dažnai kuriant taro kortas atsižvelgiama būtent į šių kortų dizainą. Dėl paprastų ir gan aiškiai suprantamų iliustracijų šios kortosdažnai būna pirmosios ir rekomenduojamos pradedantiesiems, tačiau nepamirštamos ir patyrusių būrėjų. 

Hermetinė taro kortų kaladė
2. Didžiosios nežinomybės taro kortos (Wild unknown tarot). Tai vienos moderniausių ir populiariausių kortų kaladžių, skirtos patyrusiems būrėjams ir tiems kurie ne pirmus metus domisi taro kortų pasauliu.  Kaladė pasižymi tuo, kad joje žmonių figūros pakeistos gyvūnų figūromis. Kortas sukūrė Kim Krans.

Didžiosios nežinomybės taro kortos

3. Tarot de Marseille. Manoma, kad ši kortų kaladė buvo sukurta 15 amžiuje Prancuzijoje. Dažnai kuriant taro kortas atsižvelgiama būtent į šių kortų dizainą. Dėl paprastų ir gan aiškiai suprantamų iliustracijų šios kortosdažnai būna pirmosios ir rekomenduojamos pradedantiesiems, tačiau nepamirštamos ir patyrusių būrėjų.

Tarot de Marseille

Reklama